Úřední hodiny: čtvrtek 16-18

Sokol

Otázky a Odpovědi

Zápis pro stávající členy

Zápisy u nás probíhají vždy na začátku pololetí, tedy v září a v únoru. Zápisy probíhají ve dvou kolech, první je vyhrazeno pro stávající členy, kteří mají v tomto kole zaručeno své místo v oddíle. Druhé kolo je pro nové členy a pro opozdilce, ale místo už držet nemůžeme. To se týká zejména oddílů RD a PD, kdy je naše kapacita často naplněna. Do oddílu mužů se v pohodě vejdete.

S sebou si vezměte členskou průkazku a peníze (karty nebereme).

Zápis pro nové členy

Zápisy u nás probíhají vždy na začátku pololetí, tedy v září a v únoru. Zápisy probíhají ve dvou kolech, první je vyhrazeno pro stávající členy, druhé pro členy nové. Je nutné se osobně dostavit a vyplnit evidenční kartu.

Co s sebou na cvičení

S sebou si vezměte pohodlné oblečení a vhodnou sálovou obuv (čistá se světlou podrážkou). Doma naopak nechte náramky, řetízky, náušnice a cennosti. Dlouhé vlasy nejlépe do gumičky.

Jaký je rozdíl mezi členským a oddílovým příspěvkem?

Členský příspěvek se platí jednou ročně a díky němu jste členy České obce sokolské. Oddílový příspěvek se platí pololetně a slouží k pokrytí nákladů za cvičení.

My si tykáme?

Ano, my sokolové si tykáme už více než 150 let. A nejen to, zdravíme se pozdravem “Nazdar” a oslovujeme se “bratře” a “sestro”.

I děti vedeme k tomu, aby nám tykali, nejsme žádné “paní učitelky” nebo “páni učitelé”. Také díky tomu vládne na cvičení pohodová přátelská atmosféra.

Jak se stát cvičitelem?

Stačí mít zájem a kontaktovat vedoucího oddílu nebo jiného cvičitele, třeba před nebo po cvičení.